Moj mali poni prijateljstvo je carolija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum moj mali poni. Zabavite se i upoznajte nove drugare.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

E STVARNO DOSTA.

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1E STVARNO DOSTA. Empty E STVARNO DOSTA. Sre Jan 30, 2013 7:26 am

Ajde da završimo!



Mi smo se dosta vređale i prepirale.
Odgovor na bannanje:
Da, kopirala si: Dorinu i Ivinu pesmu, moj dizajin, moj potpis...
Ajde da pogledamo na sve strane. Tvoju, moju i Dorinu.
Prvo na Dorinu.
Dora je tu pesmu posvetila PSFZD-u, ona se namučila da je napiše, logično je da će se ljutiti ako je neko kopira. Naravno da je nije baš previše doticalo jer smo mi upoznate preko neta a u real life nikada se nismo ni pogledale.

(strana mene i Dore)Ali... kasnije smo prešle i preko toga. Anđela je rekla da ti samo skupljaš poruke govoreći o ostalim forumima kako bi pobedila na takmičenju a ti sve to odmah izvređaš. Mi smo se pomučili za svaku ideju, mogla si lepo da kažeš "Izvini Anđela ako nerviram, ja sam samo želela da budem iskrena. Iskreno, mene takmičenja i školjke ne zanimaju, najvažnije je zabava i društvo. Very Happy " i niko se nebi ljutio. A onda ono na WCLE-u? Svima si govorila kako su krave da ne bi pomislile da ih se plašiš?! Vređaš ih da im pokažeš da ih se ne plašiš kao mi ostali koji ih se uopšte ne plašimo već smo fini i sasvim ok prema njima.

A tvoja strana. Ti si iskopirala pesmu jer nemaš inspiraciju da napišeš svoju. Ti si tim kopiranjem htela da kažeš da voliš WHKT, ali, to je ne moguće, jer te pesme su posvećene PSFZD-u. Zato smo se mi "razjarile". xD Ali smo i mi malo preterale, ali, ti si isto preterala. Odmah si se ljutila i vređala nas. Mogla si da kažeš "izvini Doro i izvini Iwchee. obećavam da više neću kopirati. Wink " i ne bi se ljutile. Samo da si ti bila malo blaža. Na WCLE-u si pomislila da smo tako fini jer se mi njih bojimo, pa si onda sve izvređala kako bi rekla da se ne bojiš, što ne mogu da razumem. A na PSFZD-u si odmah rekla da su takmičenja glupa kao i školjke što nije fer, mogla si da kažeš da te nije briga za pobedu i sl. već za društvo.

Sada moja strana. Meni je Dors BFF, ne dozvoljavam da je iko kopira i veoma sam besna kada se to desi. Ali kada mene neko kopira mnogo se više ljutim, tako i kad me neko vređa... ja sam čovek sa malo slabijim živcima. Razz Onda "Kravanje". Ne podnosim kada mi kažu da sam krava ili nešto slično... A kada mi kažu da se nekog bojim?! OHOHO TREĆI SVETSKI RAT! xD

Volela bih da ovo konačno stane...
Ne moj sada reći "šta blebetaš mrš ćuti šta me briga ovo je moj forum idi" i slično, ja samo hoću da se pomirimo i opet budemo drugarice.
Ukoliko hoćeš uradiću ti novi dizajin jer je ovo stari još odkada sam prerađivala. Wink I mogu malo da ti pomognem oko uređivanja foruma i kažem ti nešto što ti nije jasno. Veruj mi, neću sada nešto da glumim i sl. već da pomognem i prekinem ovu svađu, jer se svađamo oko bezazlene stvari. Wink

2E STVARNO DOSTA. Empty Re: E STVARNO DOSTA. Čet Jan 31, 2013 6:28 am

Ajde da završimo!



Videla si temu, zašto nisi ništa rekla?
Molim te, dođi i prihvati pomirenje, ova svađa je svaku granicu prešla.

3E STVARNO DOSTA. Empty Re: E STVARNO DOSTA. Pon Feb 04, 2013 3:07 am

Admin

Admin
Admin

Prihvatam pomirenje! Uradi nov dizz. Very Happy I love you

https://qwe-123.forumsr.net

4E STVARNO DOSTA. Empty Re: E STVARNO DOSTA. Pon Feb 04, 2013 4:11 am

Ajde da završimo!



Drago mi je da prihvataš. Very Happy
Ako hoćeš mogu te un bann na PSFZD-u. ^.^

5E STVARNO DOSTA. Empty Re: E STVARNO DOSTA. Pon Feb 04, 2013 6:31 am

Admin

Admin
Admin

Moze.

https://qwe-123.forumsr.net

6E STVARNO DOSTA. Empty Re: E STVARNO DOSTA. Uto Feb 05, 2013 1:23 am

Ajde da završimo!



un bann si

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu